Działania w internecie stały się na tyle skomplikowane, że nie może wykonywać ich już tylko jedna osoba.  Współpracując z doświadczonymi osobami w branży internetowej jestem w stanie dostarczać usługi dla każdego rodzaju klientów – od małych kilkuosobowych działalności po duże korporacje.

Moi współpracownicy to młodzi, kreatywni , pełni pasji profesjonaliści – uwielbiający swoją pracę specjaliści. Wspólnie tworzymy grupę osób, która postanowiła zebrać swoje siły i wspólnie, niezależnie (część z nas jest w nieustannej podróży) podbijać Internet. Wspólnie z moim zespołem będę Project Managerem dla projektu jakim jest pozyskanie ruchu na Twoją stronę i jej optymalizacja.

Współpracuje z osobami odpowiedzialnymi między innymi za:

  • Webdesignem
  • UX
  • Grafikę komputerową
  • Programowanie
  • Cięcie grafiki do systemów CMS

Z moim zespołem możesz być pewien, że otrzymasz usługi najwyższej jakości taniej niż w tradycyjnej agencji interaktywnej.

Dodatkowo nie jesteśmy splątani korporacyjnymi regułami – część rzeczy możemy przeskoczyć od ręki co powoduje, że często działamy dużo szybciej i sprawniej nie obciążając zanadto Twojego systemu nerwowego.

Zaufaj specjalistom.

Szybki Kontakt

Adres

Kraków:

ul. Jana Kasprowicza 8A/4

31-523 Kraków

790 578 340

tomektrzoslo@gmail.com

Od 6 lat pomagam klientom realizować kampanie e-marketingowe

Moje Certyfikaty:

adwords_certified_trainer-125x125

 

adwords_certified_partner

adwords_qualified