Dlaczego warto wybrać profesjonalnego konsultanta zamiast agencji interaktywnej? Powodów jest co najmniej 5:

 • Możesz spodziewać się indywidualnego podejścia do Twojego biznesu
 • Oszczędność rzędu 30-50% w stosunku do tradycyjnych agencji interaktywnych
 • Kompleksową obsługę dzięki współpracy profesjonalistami  z branży internetowej (m.in. programistami, grafikami etc)
 • Konsultacje, raporty i sprawozdania w Twoim biurze
 • Przejrzyste warunki umowy + miesięczny okres wypowiedzenia – rezygnujesz wtedy kiedy uznasz, że współpraca nie przynosi Ci zysków.

Analityka Internetowa oparta o Google Analytics

Dowiedz się więcej o użytkownikach Twojej strony – to oni przynoszą pieniądze do Twojej firmy. Z raportów Analytics dowiesz się między innymi:

 • Z jakich słów/stron przychodzą Twoi użytkownicy
 • Które podstrony są dla nich ok, a które są nieprzyjazne
 • Jaki procent od razu odrzuca Twoją stronę
 • Które źródła przynoszą najwięcej wypełnionych celów

Dowiedz się Więcej


Kampanie w Google AdWords

Myśląc o kampanii AdWords warto pamiętać o 2 najważniejszych regułach:

 • Twoja kampania jest zrobiona słabo = płacisz więcej za każde kliknięcie
 • Nie optymalizujesz kampanii = szybko okaże się że kampania jest nieopłacalna

Więcej

Kampanie w innych systemach typu PPC

W Polsce ponad 90% użytkowników korzysta z wyszukiwarki Google. Jednak jeżeli prowadzisz kampanie na inne kraje warto pamiętać, że w Rosji rządzi Yandex, w Chinach Baidu, a w innych krajach ważny jest Bing. Za pomocą tych wyszukiwarek i ich systemów reklamy PPC także możesz docierać do Twoich klientów.

Więcej


Audyty AdWords

Audyt kampanii to fachowa ocena Twoich działań w systemie Google AdWords. Nieważne czy prowadzisz swoje działania sam czy pomaga Ci agencja – Warto sprawdzić, czy nie można osiągnąć więcej płacąc mniej. Koszt Audytu to od 10-30% średniego miesięcznego budżetu (min. 300 zł.) – każdorazowo wyceniamy po poznaniu założeń i celów). Jeżeli nie znajdę błędów w Twojej kampanii nie pobieramy opłat.

Więcej

Audyty UX

Pozyskujesz spory ruch na stronie? Przekuwaj anonimowych użytkowników w realnych klientów. Być może Twoja strona zawiera “wąskie gardła” które powodują, że w kolejnych etapach zamówienia tracisz znaczną część twoich klientów – Sprawdź to. Poprawienie drobnych szczegółów często powoduje wzrost konwersji o 20-30% – Warto Spróbować.

Więcej

Audyty Marketingowe

Prowadzisz swoje działania w internecie w oparciu o wiele mediów i nie wiesz, które przynoszą Ci największe profity? A może zastanawiasz się gdzie oprócz FB powinieneś umieścić profil swojej firmy – jako pasjonat Internetu, współpracujący z innymi pasjonatami podpowiem Ci, co warto umieścić w Twojej strategii działań online.

Więcej


Doradztwo SEO

Pokażę jak zoptymalizować Twoją stronę www, tak żeby była przyjazna nie tylko dla użytkowników, ale także dla robotów wyszukiwarek. Czasem prosta optymalizacja kodu strony pozwala zwiększyć widoczność Twojej strony o kilkadziesiąt procent. Dodanie do tego kilku wartościowych linków (w zależności od trudności fraz) spowoduje, że Twoja strona może na stałe zagościć wysoko nawet na frazy średniej trudności.

Więcej

Projektowanie stron WWW (Outsourcing PM)

Reklama i zakup mediów to nie wszystko. Bez efektywnie działającej strony wszystkie działania w internecie skazane są na porażkę. Współpracuje z najlepszymi osobami z branży, żeby kompleksowo móc obsłużyć małe i średnie firmy w zakresie projektowania stron www. Jestem Projekt Managerem do wynajęcia łączącym pracę grafika, programisty i marketingowca w jedną, spójną całość.

Więcej

Social Media

Posiadanie profilu na FB czy strony na naszej klasie to nie wszystko. Konieczna jest przede wszystkim komunikacja z Twoimi klientami – pokaże jak to osiągnąć. Aby ich zgromadzić konieczne może okazać się zareklamowanie się w serwisie, w którym masz profil – pokaże jak to zrobić.

Więcej

Powiedz czego potrzebujesz – Wypełnij Brief Reklamowy, a postaramy się zaproponować coś specjalnie dla Ciebie.

Szybki Kontakt

Adres

Kraków:

ul. Jana Kasprowicza 8A/4

31-523 Kraków

790 578 340

tomektrzoslo@gmail.com

Od 6 lat pomagam klientom realizować kampanie e-marketingowe

Moje Certyfikaty:

adwords_certified_trainer-125x125

 

adwords_certified_partner

adwords_qualified